JazzTour
JazzLab Series en Les Lundis d’Hortense slaan de handen in elkaar en laten de muziek over de taalgrenzen heen klinken. Steven Delannoye zal daardoor in een fijne selectie van Waalse zalen touren, terwijl wij in Vlaanderen de getalenteerde Lionel Beuvens mogen ontvangen.
Les Lundis d’Hortense is de tegenhanger van JazzLab Series in Brussel en Wallonië. Net als bij JazzLab Series is de taalbarrière bij hen van geen belang in de keuze van groepen.
Door bruggen te bouwen tussen Jazz Tour en onze tournees reizen Belgische jazzgroepen vlotter doorheen ons land. Zo kunnen we in Vlaanderen kennismaken met onontdekte pareltjes uit de Waalse scène, zoals bijvoorbeeld Jean-Paul Estievenart Trio. En waarom zou u niet een weekendje in de Ardennen combineren met het bezoeken van een sfeervolle jazzclub om Moker aan het werk te zien?