Van bommen tot rozen

Het engagement van de muzikanten achter ‘Le Ravage d’Ali Baba’ overstijgt het strikt muzikale. De nieuwe, gelaagde productie wil prangende onderwerpen aankaarten en ook vragen stellen. Dat roept op zijn beurt soms de vraag om waarom je aan zo’n project begint en wat het doel ervan is. De Gentse Handelsbeurs wijdde een artikel aan enkele geëngageerde projecten en liet ook Simon Plancke (De Koffie Van Morgen) aan het woord over ‘Le Ravage d’Ali Baba’.

“Laten we een discussie op gang brengen. Door de asielzoeker zelf aan het woord te laten, hopen we dat de toeschouwer zich achteraf afvraagt: wat zou ík in een vergelijkbare noodsituatie doen?’”

Je vindt het artikel HIER. Op vrijdag 13 december speelt het kwartet daar een double bill met niemand minder dan Craig Taborn!